Bize Ulaşın:05418481118

Kargo Bilgisi

Kargo İşlemleri

Siparişim elime ne zaman ulaşır?


parcaplus.com, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra Ankara içine en geç 2 iş günü, Ankara dışına en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.Sipariş İşlemleri


Hafta içi 15:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün,  Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.


Kargo firması tercih ederken bunlara dikkat ediniz


Anlaşmalı olduğumuz kargo firması aşağıda listelenmekte olup teslimatlarımız bu kargo ile gerçekleşecektir.

(MNG KARGO)   (YURTİÇİ KARGO)

Stok Sorunları


Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)


Kargo Ücretleri


Firmamız 250Tl Alışveriş üstü Ücretsiz kargo gönderimi yapmaktadır. Ücretli gönderimlerde kargo ücretleri Sepette ve sipariş aşamalarında gösterilmekte olup ücretler kg ve/veya desi değerlerine göre hesaplanmaktadır.  Bazı ürünler Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderilmektedir.  Ürün detay sayfasında ücretsiz gönderilen ürünler için Kargo Bedava ibaresi bulunmaktadır.


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması gerektiğini belirtiniz. Kutusu hasarlı olan ürünlerin tutanaksız olarak teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden parcaplus.com sorumlu değildir.